Poszukiwana praca przez technika administracji

Ukończyłem całkiem niezłe technikum, po którym uzyskałem zawód. Nie interesowała mnie nauka w ogólniaku, ponieważ nic bym po tym nie miał a na studia nie planowałem iść. Dzięki wybraniu odpowiedniej szkoły miałem pewność znalezienia świetnej pracy.

Znalezienie pracy w zawodzie technika administracji

technik administracji z krakowaJako dobrze przygotowany do zawodu technik administracji z krakowa poszukiwałem tylko takiej pracy, która pasowałaby do mojego wykształcenia. Każdą inną ofertę odrzucałem, ponieważ nie było sensu chodzić na takie rozmowy kwalifikacyjne. Pewnego dnia znalazłem interesujące ogłoszenie. Poszukiwali pracownika do urzędu i postanowiłem aplikować. W trakcie nauki odbywałem praktyki w urzędzie i posiadałem dość przydatną wiedzę. Dzięki temu moje szanse na zatrudnienie były o wiele większe. Rozmowę przeprowadzał ze mną jakiś kierownik działu, do którego poszukiwali pracownika. Początkowo nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, ponieważ był oschły i mało się uśmiechał. Po wymianie pierwszych zdań od razu przekonałem się, że to bardzo miły człowiek. Moje wykształcenie dość mu się spodobało. Powiedział, że szukał technika administracji, ponieważ właśnie osoba z takim wykształceniem najlepiej nadawała się do tej pracy. Po tych słowach moja pewność siebie znacznie wzrosła i już byłem prawie pewien wygranej. Oczywiście odpowiedzi nie dostałem od razu, ponieważ byli inni kandydaci. Po tygodniu jednak dostałem telefon z urzędu z informacją, że dostałem pracę i miałem stawić się następnego dnia.

Wiedziałem od samego początku, że po takiej szkole raz dwa znajdę świetną pracę. Co prawda o urzędzie nawet nie marzyłem i było to dla mnie zaskoczenie. Od samego początku bardzo się starałem i radziłem znakomicie, co szybko zostało docenione przez szefa.