Popularna wypożyczalnia samochodów

Po krakowskich drogach jeździ każdego dnia kilkaset tysięcy samochodów osobowych i kilka tysięcy aut dostawczych. Część z nich pochodzi z wypożyczalni, gdyż nie każdy kierowca potrzebuje mieć własny pojazd, szczególnie kiedy używa go sporadycznie.

Co oferują klientom krakowskie wypożyczalnie samochodów?

wypożyczalnia dostawczych - KrakówFirmy zajmujące się wynajmem samochodów, posiadają oznakowane pojazdy, które z daleka widać. Ma to na celu zwiększenie rozpoznawalności firmy i też pozyskanie nowych klientów. Nie każda firma posiada osobowe i dostawcze modele na wynajem, ponieważ mają one odmiennych klientów. Auta osobowe najczęściej wynajmują indywidualni klienci, a dostawcze są wykorzystywane w większości przez przedsiębiorstwa handlowe, produkcyjne, lub usługowe. Jeżeli interesuje nas tania wypożyczalnia dostawczych – Kraków jest idealnym miastem na poszukiwanie takiej firmy. Najwięcej wypożyczalni znajduje się na parę kilometrów od centrum i mają one szeroką ofertę samochodów. Auta dostawcze są podzielone ze względu na maksymalny tonaż jaki mogą przewozić. Dostępne są modele z paką, plandeką, lub nawet z miejscem do spania. Ponieważ auta dostawcze są przez klientów intensywnie wykorzystywane, to wypożyczalnie oferują im maksymalnie kilkuletnie samochody, które posiadają wszelkie najnowsze udogodnienia. Każde auto ma w wyposażeniu klimatyzację, elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, czy też system kontroli trakcji zabezpieczający przed wpadnięciem w poślizg. Mają też aktualne przeglądy techniczne i ważne ubezpieczenia.

Wypożyczalnie w Krakowie oferują krótko i długoterminowe wynajmy dowolnie wybranych samochodów. Za usługę wynajmu klient otrzymuje fakturę, na podstawie której dokonuje płatności. Wynajęcie auta jest często bardziej opłacalne niż zakup nowego modelu.