Pomysł na biznes a filtr kartonowy

filtr kartonowy

Od dawna noszę się z pomysłem otworzenia i prowadzenia sklepu internetowego ze sprzętem do filtracji i wentylacji. Może nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale przecież zawsze można zatrudnić takiego eksperta. Zresztą i tak sam nie dałbym rady wszystkiego ogarnąć.

Filtr kartonowy do ścian lakierniczych

filtr kartonowyBranża może i niezbyt popularna, ale w sumie im mniej popularna branża tym bardziej dochodowa, ponieważ w moim rozumieniu, powinien być popyt na takie produkty. Zastanawiałem się nad tym, jaki asortyment mógłby się znaleźć w takim sklepie. Na początek nie chciałbym, żeby produktów było za dużo. Nie chce, żeby potem okazało się, że interes się nie kręci, a ja zostaje z towarem. Może na początek dobrze byłoby wprowadzić kilka produktów i sprawdzenie jak one schodzą, na co jest mniejsze zapotrzebowanie, a na co mniejsze, co warto dodać do listy dostępnych produktów. Jeżeli chodzi o filtry, to chciałbym wprowadzić w obieg filtry kieszeniowe w wersji w ramie metalowej i z tworzywa sztucznego a także z włókniny syntetycznej i szklanej. Myślę, że nie ma co oszczędzać na rodzajach produktów. W końcu trzeba być elastycznym i dopasowanym do klienta. Jeżeli chodzi o filtry do pierwszego stopnia oczyszczania powietrza to wprowadziłbym filtry kasetowe w różnych klasach. No i można również zaproponować filtr kartonowy, jako uzupełnienie do ścian lakierniczych, które na pewno również znajdą się w asortymencie. Tutaj może różnorodność będzie niewielka, ale można zaproponować filtry kartonowe o różnych wielkościach na zamówienie klienta. No i tak jak wcześniej wspominałem ważnym produktem będzie ściana lakiernicza, która jak sądzę, będzie najczęściej zamawiana. Takie ściany są dość drogie, ale i ważne przy chociażby lakierowaniu. Można wprowadzić kilka rodzajów takich ścian, z różnymi wentylacjami i tym podobnymi wariacjami.

No i jako uzupełnienie wprowadzona zostałaby mata filtracyjna z tworzywa sztucznego, włókna szklanego i aktywnego węgla. Do suchej i mokrej filtracji wprowadzona będzie włóknina filtracyjna o różnych gramaturach. Póki co tyle, ale może wpadnie mi do głowy coś jeszcze.