Otworzyłam firmę cateringową

Na gotowaniu znałam się najlepiej ze wszystkich. Ukończyłam szkołę gastronomiczną i miałam rękę do gotowania co potwierdzała cała moja rodzina. Mąż uznał, że warto ten talent wykorzystać i namówił mnie na założenie własnej firmy na co się ostatecznie zgodziłam.

Oferowanie potraw na różne imprezy okolicznościowe

catering okolicznościowy w ToruniuPoczątkowo były plany, żeby otworzyć restaurację, ale jakoś nie byłam przekonana do końca co do tego pomysłu. Zdecydowałam się ostatecznie oferować catering okolicznościowy w Toruniu, gdyż taka forma prowadzenia firmy najlepiej mi odpowiadała. Mąż przez cały czas mnie wspierał i pomagał ze wszystkim, ponieważ byłam sama. Osobiście przygotowywałam wszystkie potrawy, ponieważ byłam zdania, że nikt nie zrobi tego lepiej ode mnie. Mąż to mnie zaskoczył, ponieważ bardzo zaangażował się w pomoc. Załatwił mi kilka imprez i oferowałam na nich catering. Obsługiwałam urodziny jakiejś młodej dziewczyny, rocznicę ślubu małżeństwa oraz nawet stypę. Ludzi interesowały różne potrawy a ja byłam w stanie dla każdego przygotować dobre posiłki. Obsłużyłam kilkanaście imprez od czasu jak otworzyłam firmę cateringową i jak do tej pory żaden z moich klientów nie narzekał. Wszystkim moje jedzenie bardzo smakowało. Czasami jakieś pojedyncze osoby zamawiały u mnie zestawy posiłków na cały tydzień a po czasie nawet zainteresowały się mną większe firmy. Zatrudniłam dziewczynę do pomocy i kierowcę. Potrawy cały czas tylko ja przygotowywałam, ponieważ zależało mi na jakości oferowanego jedzenia.

Firma moja rozwinęła się w ciągu kilku miesięcy. Wszyscy mi mówili, że potrwać to może więcej niż rok, ale w rezultacie okazało się, że wszystko poszło szybciej. W końcu oferowałam najlepsze jedzenie i ludzie to docenili. Zajmowałam się tym co lubiłam.