Odnalezienie złotej biżuterii

 

Zastanawiałam się jakie kolczyki mogłabym sobie zakupić, ponieważ moje obecne kolczyki ewidentnie potrzebują wymiany. Przeglądając czasopismo, które dzisiaj zakupiłam sobie w sklepie, zauważyłam bardzo ciekawe zdjęcie, na którym wydać niesamowite kolczyki u jednej z polskich aktorek.

Jak znalazłam biżuterię ze zdjęcia?

biżuteria celebrytki ze złotaNa początku nie miałam pojęcia co to za kolczyki, ponieważ w tekście nie było opisane z jakiej firmy one są. Były to duże, złote kolczyki w kształcie płaskich muszelek. Nie wiedziałam jak mogłabym znaleźć co to są za kolczyki, ale spróbowałam zatelefonować do mojej koleżanki, która zna się na biżuterii. Zadzwoniłam do niej i zapytałam się, czy mogłabym do niej przyjść i pokazać jej pewne zdjęcie. Zgodziła się. Podczas rozmowy przy kawie, zapytałam się, co to za biżuteria celebrytki ze złota. Okazało się, że są to kolczyki dostępne u jubilera w naszym mieście. Koleżanka chciała wybrać się do niego ze mną, więc udałyśmy się tam we dwie. Wchodząc do jubilera, ujrzałam te dwie, złote muszelki i od razu byłam wniebowzięta. Kształt kolczyków bardzo mi się spodobał, a ich złoty blask wyglądał niesamowicie. Zdecydowałam się na kupno po ich sprawdzeniu i przejrzeniu się w lustrze, dlatego też wzięłam je i poszłam do domu się nimi nacieszyć. Biżuteria celebrytki ze złota była bardzo dobrym zakupem, ponieważ nareszcie mam piękne kolczyki, które mogę założyć na każdą okazję, bowiem pasują one do każdej kreacji. Świetnie komponują się z ciemnymi ubraniami, jak i kolorowymi.

Jeżeli poszukujecie, tak jak ja, odpowiedniej biżuterii, czasami przeglądanie magazynów czy czasopism może być dobrym pomysłem. Często celebrytki noszą wyszukaną biżuterię, więc zainspirowanie się ich wyborem może pomóc nam w wybraniu tego, czego poszukujemy.