Nowy laser diodowy

Uwielbiam basen i zawsze pływam raz dziennie jeżeli mi się uda. Mam karnet i czasami nawet ze dwa razy pójdę, rano i wieczorem. To mój ulubiony sport i moja pasja. Jednak łączy się to z pewnym problemem i trochę mnie to krępuje. Mam bardzo delikatną skórę i codzienna depilacja jest dla mnie bardzo uciążliwa.

Trwałe usunięcie owłosienia laserem

laser diodowy warszawaNa basenie zawsze mam bardzo podrażnioną skórę od chloru, przez fakt, że mieszki włosowe są cały czas w wodzie, nawet świeżo po goleniu. Dlatego pomyślałam, że może jakaś trwała depilacja mogłaby rozwiązać mój problem. Sama nie znałam się na tych wszystkich zabiegach, dlatego też wybrałam się do gabinetu kosmetycznego w celu zaczerpnięcia kilku rad. Pani kosmetyczka powiedziała mi o innowacji jaką jest laser diodowy warszawa, który jest teraz rozchwytywany przez klientki ze względu na swoje niesamowite działanie. Słyszałam kiedyś o depilacji laserowej, jednak pani powiedziała, że jest to zupełnie coś innego. Podobno zabieg diodowym laserem jest na stałe i można pożegnać się z owłosieniem na zawsze. Laser zabija cebulki włosów, jednocześnie nie uszkadzając przy tym niczego więcej. Jest absolutnie bezpieczny, bo musiałam o to dokładnie wypytać, bo nie poszłabym na żaden zabieg, który mógłby mi jakoś zaszkodzić, zwłaszcza, że nie korzystam z usług kosmetyczek zbyt często. Stwierdziłam, że czas skończyć znosić trudy depilacji i zapisałam się na zabieg z ciekawością, jak to będzie przebiegać.

Dobrze, że zdecydowałam się podjąć jakieś kroki, ponieważ gdyby nie to, to do tej pory męczyłabym się z owłosieniem. A tak, moje owłosienie zniknęło całkiem, mam piękne i gładkie nogi. Zabieg przebiegł bardzo miło i nie miałam się czym denerwować. Nie wiem naprawdę, dlaczego nie przyszłam do salonu wcześniej.