Nieduży motor na akumulator

Dziś, niemal każda dziecko posiada rowerek biegowy lub odpychacz więc ciężko je uznać za prezent oryginalny. Dlatego też warto się zastanowić nad pojazdem zasilanym elektrycznie, który dla starszych dzieci może być ciekawą alternatywą dla wózka.

Gdzie kupić motorki akumulatorowe?

motor na akumulatorSamochody elektryczne są na rynku od dość dawna, ale motorki akumulatorowe są na nim stosunkowo niedługo, toteż wcale nie mamy do czynienia z dużym wyborem. Ogranicza się on bowiem do pięciu-sześciu modeli, dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Motor na akumulator dla dzieci najmłodszych to pojazd stabilny i w pełni bezpieczny, co sprawia, że rodzice dużo częściej kupują właśnie taki pojazd, a nie samochód. Tego rodzaju motorki elektryczne przemieszczają się z prędkością maksymalną 3 km/h więc na pewno niespodziewanie się nie oddalą, ani nie wjadą na jezdnię. Dzięki bardzo mocnym akumulatorom, motorki elektryczne, mogą przejechać na jednym ładowaniu nawet dziesięć kilometrów, co można przeliczyć na około trzy godziny nieprzerwanej zabawy. Jeżeli natomiast chodzi o ładowanie, jest ono bezproblemowe, gdyż wymaga jedynie wyjęcia akumulator i podpięcia go do dedykowanego prostownika, a jego czas wynosi około dwóch godzin. Gdy chcemy kupić akumulatorowy motorek, warto zrobić to w jednym ze sklepów internetowych, albowiem znajdziemy w nich najbardziej rozsądne ceny. Często niższe nawet o kilkanaście procent od tych, jakie są nam znane z salonów firmowych najbardziej popularnych producentów.

Motorki dla dzieci są funkcjonalne, uniwersalne i bezpieczne. Mogą być doskonałym prezentem niezależnie od płci, ponieważ nadruków i wariantów kolorystycznych jest kilkanaście. To pojazdy niedrogie, które sprawią nie tylko mnóstwo frajdy, ale urozmaicą każdy spacer.