Najlepsze samochody na pilot

 

W dzisiejszych czasach bardzo popularne się stały zabawki zdalnie sterowane lub takie, którymi można się samodzielnie przemieszczać. Przede wszystkim odnosi się to samochodów, które są stworzone z myślą o trzylatkach.

Jak się jeździ samochodem na pilot?

samochód na pilotWszystkie dzieci lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, gdyż mają wtedy sporo możliwości na zabawę. Najchętniej korzystają  rowerków i hulajnóg, ale także z pojazdów zasilanych elektrycznie. Samochód na pilot jest świetnym pomysłem na prezent dla trzylatka ale i nieco starszego malucha. Jest to zabawka, która pozwala dziecku na samodzielnie przemieszczanie, gdyż jest wyposażona w silnik, akumulator i system sterowania. Kierowanie samochodem wymaga jedynie obsługi kierownicy i pedału gazu, ponieważ hamulec automatycznie się włącza, kiedy dziecko zdejmie stopę z gazu. W sklepach z zabawkami lub w specjalnych sklepach zajmujących się sprzedażą takiego asortymentu. Na rynku znajdziemy pojazdy osobowe typu sedan z niskim zawieszeniem i małymi kołami oraz terenowe modele, które są stworzone do pokonywania trudnych powierzchni. Samochody posiadają mocne silniki i wydajne akumulatory, które pozwalają na nieprzerwaną jazdę przez nawet dwie godziny z prędkością kilku kilometrów na godzinę. Są one przede wszystkim bezpieczne i wykonane z trwałych materiałów. W zależności od wybranego modelu, samochodem może jeździć jedno lub dwójka dzieci i każde z nich będzie przypięte pasami do fotela, aby zabezpieczyć je przed ewentualnym wypadnięciem z pojazdu.

Samochody zasilane na akumulator często mają dołączony pilot do zdalnego sterowania, który ułatwia korzystanie z niego. W razie potrzeby, rodzic może przejąć rolę kierowcy nad pojazdem lub będzie on przydatny na etapie nauki jazdy.