Musiałam dokupić ekogroszek

Nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie do nas wiosna. Uwielbiam kiedy na dworze jest ciepło i nie trzeba się ubierać w ciepłe i grube kurtki i płaszcze. Mieszkam w domku i sama muszę sobie palić w piecu żeby mieć ciepło w domu.

Ogrzewam dom ekogroszkiem 

ekogroszek paczkowany wysokokalorycznySzykując się do zimy jak co roku mam dylemat z jakiego źródła zamówić ekogroszek. Postanowiłam w tym roku zamówić lepszy opał, który będzie bardziej wydajny i będzie w domu cieplej. Ja jestem zmarzluchem i lubię kiedy jest ciepło. Ostatecznie zamówiłam ekogroszek paczkowany wysokokaloryczny. Został mi on polecony przez sprzedawcę w sklepie, który został otwarty na moim osiedlu. Postanowiłam podjechać tam żeby zobaczyć czy są konkurencyjne ceny. Okazało się, że ekogroszek paczkowany wysokokaloryczny jest bardzo dobrym materiałem i w sklepie był dostępny w stosunkowo niskiej cenie. Zdecydowałam się go kupić. Zamówiłam określoną ilość, która zazwyczaj starcza mi na całą zimę. Niestety zima w tym roku się ciągnie. Jest maj a ja nadal muszę się dogrzewać. Podjechałam do tego samego sklepu i musiałam dokupić ekogroszek paczkowany wysokokaloryczny. Sprzedawca powiedział, w tym roku ma wyjątkowo duża sprzedaż. Wiele osób dokupuje u niego ekogroszek. Oczywiście dla niego to bardzo dobra informacja bo on sporo na tym zarabia. Stwierdziłam, że właściciel miał dobry pomysł żeby otworzyć sklep w moje okolicy. Tu znajduje się wiele domków i chyba wszyscy moi sąsiedzi kupują ekogroszek u tego sprzedawcy.

Ekogroszek tej zimy sprawdził się u mnie wyjątkowo dobrze. W domu było cieplej chyba niż zawsze. Jestem zadowolona z tego materiału i na pewno będę zawsze kupować taki materiał. Mój piec jest dostosowany do tego materiału. Koszty nie były wysokie a mam zamontowany podajnik, który ułatwia mi palenie w piecu.