Koszt muzyki granej przez DJ

 

Poszukiwań bardzo dobrego DJ na wesele czas najwyższy. Postanowiliśmy odłożyć tę kwestię na ostatnią chwilę, jednakże już teraz widzimy, że mogliśmy zabrać się za to wcześniej z tego względu, że wielu artystów ma już zarezerwowane terminy nawet na parę tygodni naprzód.

Nie ma wesela bez DJ’a

dj z toruniaNie mogłem się nadziwić, że znajdziemy tyle osób, które mogą zająć się oprawą muzyczną na wydarzeniu. Przecież nie może być ich aż tyle w mieście! Jak się jednak okazało, może i było dla nas dużym wyzwaniem, żeby zarówno zaspokoić potrzeby mojej żony, która chciała raczej posłuchać wolniejszych kawałków, a także moich, które wiązały się ściśle z budżetem, jaki chcę przeznaczyć na tak ważną kwestię. Postanowiliśmy razem wykonać parę kursów po DJach w mieście i z każdym porozmawiać osobiście. Dj z torunia na wesele pierwszy z naszej listy okazało się młodym mężczyznom, który lubował się w muzyce disco polo. Wiedzieliśmy, że podczas różnych wesel można słuchać takiej muzyki i zawsze ona znajdzie swoich odbiorców, dlatego postanowiliśmy zapisać sobie numer do tego pana. Pojechaliśmy na drugie spotkanie, gdzie przyszła na nie kobieta, która nie dość, że gra bardzo nowoczesną muzykę pop na weselach, to jeszcze może wcielić się w rolę wodzireja i w bardzo profesjonalny sposób poprowadzić całe wydarzenie ku uciesze każdego.

DJ na wesele jak widzicie to ciężki orzech do zgryzienia, dlatego też jeśli nie macie doświadczenia w wyborze odpowiedniej osoby czeka was bardzo poważne zadanie, od którego zależeć będzie to, czy goście obecni na wydarzeniu będą się bardzo dobrze bawić. DJ na wesele to niezbędny wydatek podczas każdego wesela, niezależnie od tego, czy chcemy usłyszeć spokojną muzykę, czy może interesuje nas coś znacznie bardziej energicznego i dynamicznego.