Koleżanka kupuje nowe szafy wnękowe

Moja bardzo dobra koleżanka jakiś czas temu otworzyła gospodarstwo agroturystyczne. Najpierw kupiła dosyć spory dom ze stajnią. Koleżanka ma kilka koni, które od razu tam zamieszkały. Jednak jeśli chodzi o dom to musiała go trochę czasu remontować.

Nowe szafy wnękowe u koleżanki

Podzieliła dom tak, że powstało kilka oddzielnych pokoi z łazienkami. Także są tam naprawdę dobre warunki dla osób, które będą chciały korzystać z tego miejsca. Koleżanka chciała także jakoś ładnie urządzić te pokoje i łazienki. I tak kupiła do każdego pokoju po małej szafie wnękowej z lublina właśnie. Te szafy są bardzo ładne i każda szafa jest w innym kolorze. Bo każdy pokój będzie miał inny kolor. A te szafy koleżanka znalazła w internecie. Ta firma z Lublina miała po prostu najlepsze ceny. A ona jednak nie kupowała jednej szafy a kilka. Jeśli chodzi o łazienki to koleżanka zamówiła do każdej łazienki blaty Corian, które są bardzo ładne. Co prawda nikt nie inwestuje w takie blaty jeśli chodzi o pokoje do wynajęcia. Jednak koleżance zależało na tym żeby ta jej agroturystyka była po prostu lepsza od konkurencji na rynku. Te blaty w łazience wyglądają bowiem bardzo luksusowo. I widać, że jest to najlepszy towar jaki tylko można sobie wyobrazić. W tym domu agroturystycznym jest też duży salon z kominkiem do którego koleżanka zamówiła szafę wnękową z Zamościa bo tam były takie duże szafy w dobrej cenie. Odwiedziłam koleżankę gdy prawie kończyła już remonty.

I byłam pod wrażeniem tego co tam zrobiła. Te szafy i blaty wyglądały bardzo dobrze. Koleżanka powiedziała mi, że do siebie do domu nie kupowała tak dobrych rzeczy jakie kupowała właśnie do agroturystyki. Dla niej bowiem najważniejsze jest to żeby goście jacy będą przyjeżdżać czuli się tu dobrze.

Więcej znajdziesz na http://www.axstone.pl