Kocyk w wyprawce dla dziecka

Gromadząc rzeczy potrzebne małemu dziecku, nie można zapomnieć o ciepłych otulaczach i śpiworkach. Zważywszy, że podróż i spacer towarzyszą nieodłącznie mamom i życiu najmłodszych, a pogoda często nie dopisuje – dobrze, jeszcze zanim pojawi się malec, poszerzyć wyprawkę o ładne i wygodne okrycie.

Jaki kocyk dla noworodka

kocyki dla dzieci minkyW szerokim asortymencie produktów dla dzieci na pewno każda mama znajdzie coś pasującego do jej gustu oraz odpowiedniego dla malca. Od pięknych ażurowych czy dżersejowych narzut  po ciepłe polarowe kołdry. Na tle dostarczanej przez producentów różnorodności zwracają uwagę na pewno dwustronne bawełniane okrycia,  jak np. kocyki dla dzieci Minky, których część zewnętrzna jest wielokolorowa, ładnie drukowana i pełni funkcję dekoracyjną, a warstwa stykająca się z dzieckiem – miękka, z długim włosiem, odpowiednio ogrzewa, uspokaja, a ponadto znakomicie stymuluje dotyk. Praktyczny dwuczęściowy kocyk można nabyć w wersji z ociepliną. Wówczas puszyste wypełnienie poprawia zdolność okrycia do ogrzewania, a właściwości antyalergiczne włókien wewnętrznych eliminują ryzyko zachorowań. Ładne i praktyczne kocyki dodatkowo wyposażone są w różnorodne wesołe dodatki, np. w karneciki na dedykację, które sprawiają, że otulacze mogą stać się także znakomitym prezentem dla noworodka, lub w kolorowe tasiemki z guzkami, jakie znakomicie stymulują zmysły malca. 

Zdrowie i bezpieczeństwo malca to priorytet rodzicielskiej troski. A każde wyjście na zewnątrz czy przetrwanie zimowych nocy to dla nowo narodzonego dziecka na pewno wyzwanie. Czasem ubranka, a nawet ciepłe kombinezony mogą okazać się niewystarczające. Przydatny wówczas będzie ocieplany kocyk, który nie tylko uzupełni całościowy look, lecz także zagwarantuje tak potrzebne malcom ciepło.