Grecja bardzo mi się spodobała

Postanowiłam wyjechać na wakacje. Odpocząć od wszystkiego, oderwać się od pracy i zrelaksować się. Uwielbiam piękną pogodę, słońce i plażę więc od razu pomyślałam o jakiś ciepłych krajach. Znajoma w tym roku była w Grecji i wróciła zachwycona. Mówiła, że plaże były piękne, woda ciepła a jedzenie przepyszne. Postanowiłam więc się o tym przekonać na własnej skórze.

Zaplanowałam wyjazd w ostatniej chwili

grecja wakacje 2020 all inclusiveW ostatniej chwili zdecydowałam się na wyjazd więc musiałam skorzystać z oferty last minute. Do tej pory nie korzystałam z takiego rozwiązania ale oferta mi się spodobała więc mam nadzieję, że będę zadowolona. Pani od której kupowałam ofertę była sympatyczna. Sporo opowiadała mi o hotelu, na który się zdecydowała. Spodobało mi s e to miejsce, piękne widoki z pokojów hotelowych a także blisko dostęp do morza. Hotel był duży i posiadała piękny basen. Grecja wakacje 2020 all inclusive okazały się strzałem w dziesiątkę. Jechałam sama bo wszystkie moje koleżanki nie mogły już wziąć urlopów. Na początku myślałam, że będę czuła się samotnie ale w samolocie poznałam koleżankę, która też leciała sama i nawet do tego samego hotelu. Karolina bardzo mi przypasowała. Byłyśmy w podobnym wieku, miałyśmy te same zainteresowania i tak samo chciałyśmy się zrelaksować. W Grecji wspólnie dobrze się bawiłyśmy. Spędzałyśmy ze sobą sporo czasu. razem chodziłyśmy na basen i na plażę.

Cieszyłam się, że zdecydowałam się na ten wyjazd. Grecja bardzo mi się spodobała. Nie musiałam się o nic martwić bo wybrałam pakiet all inclusive. Jedzenie było smaczne. Drinki kolorowe i wszystko było ładnie podane i przygotowane. Właściciele hotelu byli uprzejmi. Pracownicy dobrze wykonywali swoją pracę. Postanowiłyśmy z Karoliną umówić się za rok również na wspólne wakacje. Mam nadzieję, ze uda nam się zrealizować nasze plany.