Brzoza w naszych wnętrzach

Dekorowanie wnętrz jest jedną z moich pasji, którą realizuje w wolnym czasie. Uwielbiam  zmieniać wygląd wnętrza swojego domu przy użyciu różnego rodzaju dodatków. Cały czas poszukuje inspiracji, głównie w Internecie i odkrywam po drodze mnóstwo nietypowych rozwiązań. Okazuje się, że można w domach stworzyć piękne dekoracje praktycznie za grosze.

Dekoracje z plastrów brzozy

plastry brzozy dekoracyjneUwielbiam wszelkie prace manualne. W wolnym czasie maluje farbami a od jakiegoś czasu zaczęłam też interesować się tematyką aranżacji wnętrz. Całkowicie pochłonęło mnie własnoręczne tworzenie dekoracji. Internet jest pełen inspiracji na temat tego, jak stworzyć coś z niczego i mieć pięknie udekorowane wnętrze. Zmiana dodatków w danym pomieszczeniu zazwyczaj całkowicie zmienia jego oblicze. W ostatnim czasie odkryłam plastry brzozy dekoracyjne, które wykorzystuje do stworzenie w domu wiosenno- letniego klimatu. Naturalne dodatki pięknie komponują się w jasnym wnętrzu, nadając mu świeżości. Zamówiłam przez internet mnóstwo plastrów brzozy o różnych wielkościach. Z części z nich zrobiłam obrazki na ścianę, część stała się podkładkami pod kubki, jeszcze inne pełnią rolę magnesów na lodówce. Ozdobiony plaster brzozy z grawerem może być doskonałym, ręcznie wykonanym prezentem. Takie plastry występują w różnych wielkościach i grubościach. Najprościej zamówić je przez Internet w specjalistycznych sklepach z przedmiotami do rękodzieła. Dobrym pomysłem jest ozdabianie plastrów brzozy metodą decoupage.

Tworzenie własnoręcznych dekoracji jest jedną z moich pasji. Uwielbiam ozdabiać swój dom oryginalnymi przedmiotami. Ostatnio, na przykład, odkryłam plastry brzozy, z których można tworzyć piękne przedmioty. Można je zdobić na różne sposoby, na przykład grawerując lub wykorzystać metodę decoupage.