Biblioteka z nowymi regałami na książki

 

Praca w bibliotece sprawiała mi ogromną przyjemność. Uwielbiałam czytać książki i ta praca mi na to pozwalała. Zawsze byłam na bieżąco z nowościami a w bibliotece dostępne były właściwie wszystkie najciekawsze pozycje. Każdy znalazł dla siebie coś interesującego i bibliotekę odwiedzało mnóstwo osób.

Wszystkie książki na nowych regałach półkowych

regały półkowe PoznańBiblioteka od czasu powstania nie była nigdy remontowana. Panował w niej porządek, ale meble były już dość mocno zniszczone. Wiedziałam, że konieczny był zakup nowych drewnianych regałów i zdecydowałam się pozyskać fundusze na ten cel. Biblioteka była dostępna dla wszystkich osób i chciałam, żeby wyglądała nowocześnie. Zanim poprosiłam o pieniądze, to postanowiłam sprawdzić gdzie kupić tanio drewniane regały półkowe Poznań był miastem, gdzie było sporo bibliotek i wszystkie były nowocześnie urządzone. Wybrałam regały przeznaczone na książki i nawet zaskoczyła mnie ich cena. Spodziewałam się, że koszt będzie o wiele wyższy niż początkowo szacowałam. Wiedziałam już, że pozyskanie funduszy na zakup nowych regałów nie będzie stanowił żadnego problemu. Potrzebowałam w sumie pięćdziesięciu regałów na książki i taką ilość zgłosiłam. Mój pomysł spotkał się z pozytywnym odzewem i już po dwóch miesiącach dotarły do biblioteki nowe regały półkowe na książki. Wymiana regałów została przeprowadzona w weekend, ponieważ wtedy było więcej wolnego czasu na takie ruchy. Układanie książek na nowych regałach było przyjemnym zajęciem.

Osoby odwiedzające bibliotekę od razu zauważyły zmiany, które im się spodobały. Biblioteka wyglądała o wiele lepiej i pachniało w niej nie tylko książkami, ale też drewnem. Przyjemniej mi się pracowało w takim miejscu. Wystarczył nowe regały, żeby zaszły tak duże zmiany.