Atrakcyjne ceny suplementu z chlorellą

Na rynku dostępnych jest wiele suplementów, które zawierają substancje aktywne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Szybkie tempo życia, przepracowanie i nadmierna aktywność fizyczna prowadzi do przemęczenia organizmu i spadku formy.

Suplementy z alg w codziennej diecie

chlorella - cena suplementuOrganizm domaga się dodatkowej porcji witamin i substancji aktywnych, która przywraca prawidłowe procesy biochemiczne i regeneracyjne. Dlatego bardzo istotną rolę odgrywa w codziennej zbilansowanej diecie suplementacja substancji pochodzenia roślinnego, które zawierają wysoką zawartość witamin i minerałów. Niezwykle cenną substancją jest chlorella – cena suplementu nie jest wysoka, a pozwala przywrócić w organizmie stabilność i prawidłowy poziom najważniejszych witamin. Chlorella jest gatunkiem alg słodkowodnych, które sprzedawane są w formie sproszkowanej lub w tabletkach. Suplement zawiera witaminy z grupy B, A, C i E, aminokwasy, chlorofil oraz niezliczone minerały. Szczególnie polecana jest dla wegan i wegetarian, a także przy odchudzaniu i niewłaściwym poziomie krwinek czerwonych. Algi mają również działanie detoksykujące, pomagają usunąć z organizmu substancje szkodliwe i toksyczne i zapobiegają ich przenikaniu w głąb organów. Pozytywnie wpływają na pracę wątroby przyspieszają jej regenerację. Chlorella może być stosowana również przy problemach autoimmunologicznych, dolegliwościach ze strony układu pokarmowego oraz nadmiernej potliwości. Zawiera wysokie stężenie białka pochodzenia roślinnego.

Chlorellę w formie tabletek i w wersji sproszkowanej można zakupić w aptekach oraz w sklepie ze zdrową żywnością. Ceny suplementów kształtują się w zależności od pojemności opakowania w przedziale od 20 do 50 zł. Dawkę preparatu należy dostosować do indywidualnych potrzeb organizmu.